Nowy teledysk: Hurts – Beautiful Ones

6

Grupa Hurts powraca na muzyczną scenę. Światło dzienne ujrzał nowy singiel zespołu. Posłuchajcie go na naszej stronie, a w komentarzu dajcie znać, czy się Wam podoba!

Singiel nosi tytuł Beautiful Ones. Autorami piosenki są członkowie zespołu HurtsAdam Anderson i Theo Hutchcraft. Podczas tworzenia utworu muzycy korzystali z pomocy szkockiego piosenkarza, kompozytora i producenta Davida Sneddona.

Beautiful Ones to przedsmak kolejnego albumu Hurts, który będzie czwartym w historii zespołu. Krążek wydany zostanie w tym roku nakładem wytwórni Sony Music Entertainment. Jak dotąd najpopularniejszym wydawnictwem grupy jest wydane w 2010 roku Happiness, którego sprzedaż na całym świecie przekroczyła dwa miliony egzemplarzy.

Singla Beautiful Ones możecie posłuchać tutaj:

A poniżej obejrzeć teledysk:

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułTaaaak! Nowy teledysk od Pitbulla <3
Następny artykułNowy teledysk: Cascada – Playground
Piotr Korpalski
Student dziennikarstwa na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu. Entuzjasta współczesnej polskiej muzyki w wydaniu pozamainstreamowym. Cały czas poszukuje jednak nowych inspiracji, które pozwolą mu się rozwinąć. Zdystansowany i uważny obserwator, a nade wszystko dobry słuchacz.