Dział News Hey FAYRANT TOUR w Krakowie

Hey FAYRANT TOUR w Krakowie

6 grudnia nie tylko mikołajki będzie można świętować. Dobrą okazją jest wybranie się na koncert zespołu Hey, który będzie świętować 25 lecie powstania zespołu. Poza występem grupy, na scenie pojawią się: Paulina i Natalia Przybysz oraz O.S.T.R.

Fayrant tour to trasa w siedmiu miejscach w Polsce. Poza licznymi gośćmi na koncercie zetkniemy się z założycielem zespołu Piotrem Banachem. Sam zespół mówi o tym tak:

Dwadzieścia pięć lat minęło jak jeden dzień… Bardzo pracowity dzień. Nie było czasu na drugie śniadanie, nie dało się położyć na poobiednią drzemkę. Przez te 25 lat wydaliśmy 18 płyt, zagraliśmy niezliczoną liczbę koncertów praktycznie w każdym zakątku Polski. Odwiedziliśmy trzy kontynenty, choć jeden niekoniecznie muzycznie. Liczby piosenek nawet nie zliczymy, gdyż kończą się nam palce w zespole. 

To wydarzenie, które z pewnością nie obejdzie się bez echa, więc serdecznie zapraszamy, bo warto!

 

HEY FAYRANT TOUR
6 grudnia 2017, godz. 19:00 (środa)
Tauron Arena, ul. Stanisława Lema 7, Kraków

Bilety w cenach:
TRYBUNA: 59 zł (Strefa D), 79 zł (Strefa C), 99 zł (Strefa B), 119 zł (Strefa A) [miejsca siedzące]
PŁYTA: 79 zł (Strefa II), 99 zł (Strefa I) [wejściówki stojące]
Bilety dostępne na: www.goodtaste.bilety24.plwww.eventim.pl,www.ticketpro.plwww.biletomat.plwww.ebilet.plwww.biletin.pl,www.kupbilecik.plwww.biletyna.pl oraz w sklepach sieci Empik, Saturn, Media Markt i Media Expert.

 

Popularne