Bitwa na głosyDział NewsProgramy muzyczne w TV

Edyta Herbuś nową jurorką Bitwy na głosyBitwa na głosy lubi co raz to nowe twarze w fotelach jurorskich. TVP2 stawia także na młodych lecz, jak się okazuje, niezbyt znających się na muzyce ludzi, którzy znani są po prostu z tego, że są znani. Tzw. celebryci.

Onet informuje, że walkę o sędziowanie w nowej edycji dwójkowego programu wygrała Edyta Herbuś, która miała styczność z muzyką (wzięła udział w polsatowskim Jak Oni Śpiewają?). Konkuretka o to stanowisko – Miss Euro – Natalia Siwiec może obejść się smakiem łatwego zarobku.

Potwierdzono również, że pozostałe dwa fotele zajmą: Alicja Węgorzewska, która była jurorką pierwszej i drugiej edycji oraz Wojciech Jagielski, który jurorował w 1. edycji show.

Pozostaje czekać na nową edycję i mieć nadzieję, że jurorzy będą potrafili celnie i fachowo się wypowiedzieć na temat występów drużyn, i że nie będą ograniczali się do machania głowami i przyklaskiwania uczestnikom.

Tags
Show More


Filip Anioł

Uczeń w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku w klasie o profilu technik obsługi turystycznej. Urodzony w 1996 roku. Stale poszukujący nowości muzycznych utrzymanych w różnej stylistyce. Szanujący każdego artystę bez względu na gatunek muzyczny jaki prezentuje.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.