Programy muzyczne w TV Bitwa na głosy Edyta Herbuś nową jurorką Bitwy na głosy

Edyta Herbuś nową jurorką Bitwy na głosy

Bitwa na głosy lubi co raz to nowe twarze w fotelach jurorskich. TVP2 stawia także na młodych lecz, jak się okazuje, niezbyt znających się na muzyce ludzi, którzy znani są po prostu z tego, że są znani. Tzw. celebryci.

Onet informuje, że walkę o sędziowanie w nowej edycji dwójkowego programu wygrała Edyta Herbuś, która miała styczność z muzyką (wzięła udział w polsatowskim Jak Oni Śpiewają?). Konkuretka o to stanowisko – Miss Euro – Natalia Siwiec może obejść się smakiem łatwego zarobku.

Potwierdzono również, że pozostałe dwa fotele zajmą: Alicja Węgorzewska, która była jurorką pierwszej i drugiej edycji oraz Wojciech Jagielski, który jurorował w 1. edycji show.

Pozostaje czekać na nową edycję i mieć nadzieję, że jurorzy będą potrafili celnie i fachowo się wypowiedzieć na temat występów drużyn, i że nie będą ograniczali się do machania głowami i przyklaskiwania uczestnikom.

Filip Anioł
Uczeń w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 1 w Słupsku w klasie o profilu technik obsługi turystycznej. Urodzony w 1996 roku. Stale poszukujący nowości muzycznych utrzymanych w różnej stylistyce. Szanujący każdego artystę bez względu na gatunek muzyczny jaki prezentuje.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.