All About MusicUtwór Tygodnia

Rihanna i Zayn na podium, jednak najlepsza nadal Adele. „Hello” Złotym Utworem All About Music!

Trudno skomentować to co się właśnie stało. Utwór Adele został Złotym Utworem po siedemnastu tygodniach pobytu na Liście Przebojów All About Music. Aż pięć razy wybraliście Hello Utworem Tygodnia… Bardzo dawno nie mieliśmy sytuacji, kiedy to kawałek otrzymał aż duże wsparcie od czytelników.

Tego chyba można było się spodziewać. Fani Adele w 17. tygodniu jej urzędowania na Liście Przebojów All About Music postarali się, by Hello zostało Złotym Utworem. Nie zważali uwagi na fakt, że fani Zayna byli również bardzo zdeterminowani, by Pillowtalk trafił na szczyt zestawienia. Broni nie składali również Ci, którzy lubią nowości na liście. Wszyscy, którzy lubią nowe single Demi Lovato, Rihanny czy Ellie Goulding sprawili, że te propozycje zadebiutowały bardzo wysoko.

Na liście obserwujemy w zdecydowanej większości przypadków spadki. Co prawda, mamy powtórkę z rozrywki, gdyż takie rzeczy działy się też w zeszłym tygodniu, jednak tym razem to stało się na większą skalę. Jedyną pozycją, która poprawiła wynik sprzed tygodnia jest Shine od Years & Years (awans z #12 na #8, co automatycznie pozbywa go Karnego Jeżyka, więc rośnie pewność, że ten kawałek zostanie w przyszłości Złotym Utworem).

[table id=95 /]

Z poczekalni awansują dwa utwory. Zarówno Cool Me Down Margaret jak i Formation Beyoncé zdobyły wymaganą ilość głosów. Jednak dzięki temu, że Hello Adele zostało Złotym Utworem zestawienie opuści jeszcze tylko jeden kawałek. Los trafił na X Ambassadors, który o włos pokonał Adama Lamberta w ilości punktów karnych zgromadzonych na koncie.

Tags
Show More


Beata Prętnicka

Lat 23, blogerka. Fanka muzyki wszelakiej, nie zamyka się na jeden gatunek muzyczny. Szybko się nudzi znalezionymi wcześniej utworami, które zawierają w sobie nutę szczerości i prawdziwości. Z chęcią chodziłaby na wszystkie interesujące koncerty. Lubi obejrzeć dobrą komedię. Zagorzały kibic sportowy.

Related Articles

12 Comments

  1. a to jednak nadal 5. miejsc pierwszych daje Złoty Utwór ;) miło :) numer 2. i 3. – przeceniane ;p;p „Sorry” i „Stitches” stanowczo za nisko :(:( ładny debiut „Stone Cold” :) jeszcze trochę i Taylor oraz Years & Years będą mieli złoty utwór :) trzymam mocno kciuki za nich :) nowa Beyoncé mnie nie przekonuje jakoś…

  2. I W końcu pozbyliśmy się Adele, już zaczynałem mieć jej dość, bo samo Hello na taki sukces nie zasługuje – jest nudne i wtórne. O wiele bardziej mi przypadło do gustu When We Were Young. 3 miejsce Work to chyba jakiś żart – słaby utwór, to samo tyczy się Stone Cold. Taylor na karnym jeżyku :(

    1. Napisałem, że Work nawet na 3 nie zasługuje. Już wolałbym Pillowtalk czy Yearsów na #1. Nawet Hands To Myself lepiej by tam wyglądało, niż najbardziej overrated utwór w historii.

  3. Bez zmian, Bieber, Zayn a przede wszystkim Mendes ssą po całości. Dobrze,że z Adele się żegnamy, bo Hello już się męczące dawno zrobiło. Cieszy Rihanna i Demi

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.