AlbumyDział NewsDział WideoPremierowe utworyWystępy na żywo

Harry Styles zaśpiewał dwie nowe piosenkiMinął prawie rok odkąd Harry Styles zaprezentował swój debiutancki album. Wokalista aktualnie znajduje się w trasie koncertowej i nie przestaje rozpieszczać swoich fanów – tym razem zaśpiewał dwie zupełnie nowe piosenki.

Po krótkiej przerwie Harry Styles powraca i to z nowymi utworami! Na jednym z jego ostatnich koncertów  rozpoczynających jego światową trasę (Szwajcaria) zaprezentował nie jedną, a dwie nowe piosenki. Na jednym z nagrań widzimy Stylesa ubranego w czarny garnitur, trzymającego gitarę i śpiewającego utwór, który przez fanów został nazwany Anna lub Oh Anna.

Na tym jednak nie koniec! Brytyjczyk podzielił się z fanami również nagraniem, które ci nazwali Medicine. Jak wyjaśnił wokalista – obie piosenki są częścią pracy przy nagrywaniu debiutanckiego krążka Harry Styles.

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

One Comment

  1. Hm, nie fani nadali tytuły piosenkom, lecz Harry. Na każdym koncercie World Tour przedstawia piosenkę jako „Medicine”, a „Oh Anna” jest zarejestrowana pod tym tytułem w bazie utworów. Proszę, weryfikujcie informacje przed publikacją tekstu, ok? :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.