Dział NewsPremierowe utworyWystępy na żywo

Harry Styles w Saturday Night Live!W SNL Harry po raz pierwszy pojawił się sam na scenie. Zaśpiewał dwie piosenki. Jedną z nich było dobrze już przez nas znane Sign of the Times, które w końcu usłyszeliśmy w wydaniu „na żywo”. O tym co jeszcze działo sie w SNL przeczytacie w dalszej części.

Krążyły plotki, że Harry Styles w SNL zagra w skeczu jako striptizerka lub pijany mężczyzna. Otóż nie – Harry wcielił się w Micka Jaggera. Nie było to jednak wszystko co zaprezentował Styles! Harry jako więzień? Czemu nie!
Nie tylko dobrze wyszła mu rola Jaggera, ale także ta więźnia z 1863 roku. Podczas skeczu żołnierze śpiewali piosenkę Old New York, do której włączył się też Harry.

Ever Since New York – druga piosenka zaprezentowana przez Harry’ego w SNL! Po obu skeczach i Sign of the Times przyszedł czas na drugą, tym razem premierową piosenkę. Ten utwór usłyszeliśmy po raz pierwszy i do tego na żywo. Harry nie tylko śpiewał – grał też na gitarze!

Przesluchajcie Ever Since New York i koniecznie dajcie znać co myślicie o utworze.

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.