AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Grupa Equinoх zapowiada poeurowizyjną współpracę

Miał być jeden, eurowizyjny utwór. Jednak członkowie grupy Equinoх mają w planach dalsze muzyczne projekty pod wspólnym szyldem.

Muzyczne drogi Zhany Bergendorff, Georgia Simeonova, Vlada Mihailova, Treya Campbella oraz Johnny’ego Manuela skrzyżowały się za sprawą Eurowizji 2018. Jako projekt Equinoх zostanie bowiem wybrani przez bułgarskiego nadawcę publicznego do reprezentowania tego kraju w Lizbonie z utworem Bones. Bułgarsko-amerykański zespół typowany był do zajęcia miejsc w czołówce stawki finałowej, to jednak ostatecznie wylądował na miejscu czternastym.

Grupa Equinoх nie kończy jednak wspólnej działalności na eurowizyjnym występie. Na oficjalnym fanpage’u zespół ogłosił, że powstaną nowe utwory pod wspólnym szyldem, niewykluczona jest także cała płyta. Dystrybucja i promocja twórczości kwintetu będzie odbywać się pod szyldem wytwórni Uniwersal Music.

Tags
Show More


Arkadiusz Zroślak

Student III roku dziennikarstwa i komunikacji społecznej na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.