Dział NewsEurowizjaFestiwale, koncerty, wydarzenia

Gromee i Lukas Meijer podbiją Europę?

Chociaż występ Gromee’ego i Lukasa Meijera na tegorocznej Eurowizji zakończył się fiaskiem, to utwór Light Me Up całkiem dobrze radzi sobie na europejskich listach przebojów. Czy nasza eurowizyjna propozycja ma jeszcze szansę stać się hitem?

O sporym zainteresowaniu piosenką Light Me Up może świadczyć fakt wejścia singla do notowań Spotify (Viral 50) ośmiu europejskich krajów: Szwecji, Estonii, Danii, Austrii, Belgii, Holandii, Norwegii oraz Węgier, a także notowań Apple Music w Szwecji, Finlandii, Norwegii, na Litwie i na Malcie. Eurowizyjna propozycja Gromee’ego i Lukasa Meijera w dalszym ciągu dobrze sobie radzi także w Polsce – w najnowszym zestawieniu AirPlay (za okres 05.05 – 11.05) singiel Light Me Up znajduje się na drugim miejscu najczęściej granych piosenek w polskich stacjach radiowych.

W II półfinale 63. Konkursu Piosenki Eurowizji, który odbył się w zeszłym tygodniu w Lizbonie, Gromee i Lukas Meijer z piosenką Light Me Up zajęli 14. miejsce, nie awansując tym samym do finału.

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

  1. Chore jest to wszystko…
    Dlaczego nikt w Polsce nie grał Szpaka, który był na Eurowizji tak wysoko. Gromee odpadł, a Rmfy grają po kilkanaście razy dziennie.
    Chore układy i układziki.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Check Also

Close