Dział News

Grimes zwiastuje dwa nowe utworyKanadyjska artystka Grimes w ostatnim czasie nie rozpieszczała swoich fanów nowymi kompozycjami. Teraz zapowiada dwa utwory.

Grimes, a właściwie Claire Elise Boucher, to kanadyjska wokalistka, autorka piosenek i producentka muzyczna. Artystka zapowiedziała właśnie swój powrót. Niedługo w sieci pojawią się jej dwa nowe nagrania. Jeden z nich wokalistka opisała jako „utwór, którego ona sama nie lubi, ale wszyscy inni lubią”. Kompozycje prawdopodobnie ukażą się na jej kolejnym longplayu.

Kanadyjka w ostatnich latach milczała, jeśli chodzi o nowy materiał. Jej ostatni singiel Kill V. Maim pochodzi sprzed dwóch lat. Ostatnia jej płyta, zatytułowana Art Angels, miała z kolei premierę trzy lata temu.

Artystka zadebiutowała na rynku fonograficznym w 2010 roku albumem Geidi Primes. Do tej pory wydała cztery krążki.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.