Znalezione obrazy dla zapytania Gordi - Bitter EndDebiutująca Australijka, ukrywająca się pod pseudonimem Gordi, opublikowała teledysk do utworu, który znajdzie się na jej pierwszym longplayu. Poznajcie Bitter End.

25 sierpnia ukaże się debiutancki album australijskiej wokalistki i autorki piosenek – Sophie Payten, występującej pod pseudonimem Gordi. Krążek będzie nosić tytuł Reservoir i znajdzie się na nim 11 utworów. Do tej pory płytę zwiastowały dwa utwory. Najpierw mieliśmy okazję poznać piosenkę Heaven I Know, a później kawałek On My Side. Teraz przyszedł czas na kolejną zapowiedź.

18 sierpnia premierę miał teledysk do kolejnego numeru z wydawnictwa. Tym razem Gordi zdecydowała się zobrazować kompozycję Bitter End. Klip do nagrania został wyreżyserowany przez Michaela Beetsa.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułGucci Mane przedstawił szczegóły swojego nowego albumu
Następny artykułBrodka wraca do radiowej Trójki
Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.