AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Jess Glynne w akustycznej wersji utworu I’ll Be There”Premierowy singiel Jess Glynne – „I’ll Be There” powoli zaczyna rozwijać się na terenie Wielkiej Brytanii. Artystka z tygodnia na tydzień pnie się coraz wyżej na listach przebojów, a w celu zwiększenia sukcesu, wokalistka wypuściła jego artystyczną wersję. Posłuchajcie kompozycji na naszej stronie.

4 maja 2018 r. do sprzedaży i serwisów streamingowych trafił pierwszy singiel zwiastujący nową erę w karierze Jess GlynneI’ll Be There. Tego samego dnia ukazał się teledysk. Piosenka ta, podobnie jak cały poprzedni materiał, została wydana pod dywizjonem Atlantic Records i Warner Music Group. Premierowa kompozycja jest pierwszą zapowiedzią drugiego krążka wokalistki, którego szczegóły nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że na pewno trafi w ręce fanów jeszcze w tym roku.

Przypomnijmy, że niespełna dwa lata temu artystka zawładnęła nie tylko brytyjskim, ale także europejskim rynkiem muzycznym. Jej single grały rozgłośnie radiowe na całym świecie, a album I Cry When I Laugh w jej rodzinnym kraju pokrył się potrójną platyną i już niedługo osiągnie pułap miliona sprzedanych kopii na terenie Wielkiej Brytanii.

Wokalistka niedawno użyczyła swojego głosu w popularnej kompozycji These Days, która przypisywania jest brytyjskiej formacji Rudimental.

Od kilku dni można było zauważyć, że artystka zapowiadała swój powrót. Jednak wtedy jeszcze nie były znane szczegóły. Jess Glynne w tajemniczych filmikach dziękowała fanom za świetnie spędzony czas, wyprzedane trasy koncertowe i liczne przybycia na festiwale, w których brała udział. Wszelkie poprzednie posty z jej Instagramowego profilu, podobnie jak awatar, zostały usunięte.

W piątek, 1 czerwca 2018 r. Jess Glynne opublikowała jego akustyczną wersję. Do odsłuchania poniżej.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.