Dział Technologiczny

Głośnik JBL Flip 2 Black Edition z limitowanej edycji już w sklepach



To głośnik z limitowanej edycji, który dostępny jest na polskim rynku. Jedną z jego charakterystycznych cech jest fakt, że w każdym detalu jest czarny. Do zestawu nie ma dołączonej standardowej ładowarki, ale wyposażony jest w kabel micro USB.

JBL prezentuje nowy głośnik z serii bezprzewodowych, przenośnych głośników. JBL Flip 2 Black Edition dostarczy wyjątkowe brzmienie i wniesie bogaty i czysty dźwięk w dynamiczny styl życia użytkownika. Z okazji Urodzin Naczelnego, jeden z nich będzie dla Was do wygrania.

JBL Flip 2 black edition to bezprzewodowy głośnik przenośny ożywi wszystkie smartfony i tablety. Zaprojektowany zgodnie z umiejętnościami i filozofią firmy JBL zestaw Flip 2 black edition, wyposażony jest w dwa głośniki i port basowy, co zapewnia potężne brzmienie niskich tonów i dynamiczną głębię odsłuchu oraz czyste wokale, a wszystko to w obudowie mieszczącej się w dłoni.

Flip 2 black edition ma wbudowane mikrofony i opatentowany układ eliminacji echa i szumu SoundClear®. Bateria pozwoli na 5 godzin odtwarzania muzyki. Dwa głośniki 40 mm i optymalnie dostrojony port basowy zapewniają wierną reprodukcję dźwięku. Dzięki prostej konfiguracji interfejsu Bluetooth za pomocą technologii NFC i stabilnego połączenia Bluetooth JBL Flip 2 black edition obsłuży wszystkie potrzeby muzyczne.

Specyfikacja techniczna:
Moc: 2 x 6W
Pasmo przenoszenia: 100Hz – 20kHz
Współczynnik S/N: 80dB
Cena: 399 zł

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.