Dział NewsGleeProgramy muzyczne w TV

Glee prezentuje największe konflikty mieszając piosenki – Minaj vs. Carey, Madonna vs. Elton, Backstreet Boys vs. ‚N SyncCzwartkowy odcinek serialu Glee zatytułowany będzie Feud i jak sama nazwa mówi, skupiony będzie na największych konfliktach. Zmashupowane zostaną utwory Nicki Minaj i Mariah Carey, Madonny i Eltona Johna oraz Backstreet Boys i ‚N Sync.

W przypadku Minaj i Carey chodzi oczywiście o ich konflikt podczas American Idola. Zmieszane zostały utwory I Still Believe i Super Bass.

Madonna i Elton John od dawna mają ze sobą na pieńku. W Glee usłyszymy mieszankę utworów The Bitch Is Back Eltona i Dress You Up Madonny.

I w końcu może nie do końca konflikt, ale dwa zespoły, które rywalizowały ze sobą pod koniec lat 90. – ‚N Sync oraz Backstreet Boys. Tutaj zmashupowany ich największe przeboje, odpowiednio Bye Bye Bye i I Want It That Way.

I jeszcze promo odcinka:

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.