Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor Polska

Girls on Fire odpadły z X Factora, Maja Hyży w dogrywce!Dzisiejszy odcinek programu X Factor niczym nie zaskoczył. Wszyscy wiedzieli, kto odpadnie. Pytanie pozostawało to, z kim Girls on Fire zmierzą się w dogrywce.

W dzisiejszym odcinku każdy z uczestników zaśpiewał po dwa utwory.  Usłyszeliśmy między innymi Testosteron w wykonaniu Mai Hyży, oraz Za szkłem Braci w wykonaniu jej męża. Girls On Fire próbowały walczyć o głosy przebojami Beyonce czy Kayah. Klaudia Gawor próbowała się z Celine Dion, a Wojciech Ezzat postawił na Robbiego Williamsa.

Najmniej głosów od publiczności otrzymała Maja Hyży oraz zespół Girls On Fire. Decydujące słowo należało jednak do… nie, nie powiem jurorów – do Czesława Mozila. Wiadomo, że Kuba postawi na Maję, a Tatiana na GoF. Ostatecznie Mozil zdecydował, że dalej oglądać będziemy Maję Hyży. Co ciekawe, ta w dogrywce wykonała mało znany utwór Beyonce – Schoolin’ Life.

Lista wykonów z tego odcinka przedstawia się następująco:

 • Grzegorz HyżyThis Love (Maroon 5) i Za szkłem (Bracia)
 • Maja Hyży Everything at Once (Lenka) i Testosteron (Kayah)
 • Girls on FireCrazy in Love / Crazy (Beyonce / Gnarls Barkley) i Supermenka (Kayah)
 • Wojciech EzzatAngels (Robbie Williams) i C’est la vie (Andrzej Zaucha)
 • Klaudia Gawor Because You Loved Me (Celine Dion) i Ja wysiadam (Anna Maria Jopek)

Dogrywka:

 • Maja HyżySchoolin’ Life (Beyonce)
 • Girls on FireRiver Deep, Mountain High (Tina Turner)

Myślicie, że Girls on Fire mają szansę na karierę w Polsce? Kogo widzicie w finałowej trójce – Maja, Grzegorz, Wojciech czy Klaudia?

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

28 Comments

 1. Bardzo mi szkoda GoF, bo one jako jedyne miały pomysł na siebie i tworzyły własne aranże. Mam nadzieję, że zostały zauważone przez wytwórnie i nie będą miały problemów z wydaniem płyty.
  Cieszy mnie natomiast to, że Maja znalazła się w dogrywce. Powinna odpaść już dawno. W finale powinni się znaleźć Wojtek, Klaudia i Grzegorz. Jednak nie wiem czy przypadkiem Maja też się tam nie znajdzie, bo przecież bitwa małżonków zagwarantuje TVNowi oglądalność.

  1. No przyznam, że daję im „+” za to, że same miały ogromny wpływ na to z czym wystąpią w danym odcinku, ale mimo wszystko ich występy mi się nie podobały. Niby mają pomysły na ciuchy, tworzą te własne aranże piosenek to według mnie nie mają tego czegoś. Nie lubię oglądać ich występów.

   1. ja też mam takie wrażenie, „męczą” mnie ich występy. Podobał mi się tylko numer will.i.ama w ich wykonaniu, którego normalnie nie znoszę. Mimo tego, że one mnie męczą Maja niestety wypada bardzo słabo.

    1. Nie powiedziałem, że są genialne. :) Ale w porównaniu np. z taką Mają, której jedyną obroną jest ciągłe tłumaczenie, że źle dobrano jej repertuar i to nie jest piosenka dla niej wypadają zdecydowanie lepiej.

    2. A mnie to się bardzo nie podobał ich występ z S&S. Dla mnie może i głosy mają, ale stoją na scenie jak kukły i ledwo co się ruszają do tej muzyki. Albo niech biorą coś mniej żywszego, albo niech chociaż dobrze się pokołyszą do tej muzyki.

 2. Powiem szczerze, że Maja bardzo mnie zawodzi. Nie śledzę wszystkich jej występów, ale co jakiś obejrzę to jest kiepski. Podobała mi się na castingach, a teraz coraz bardziej zmieniam o niej zdanie. Co do GOF ciesze się, że odpadły, bo też ich nie lubiłam. Ogólnie uważam, że słaby jest poziom tej edycji.

    1. no bo wiecznie każda piosenka jej nie odpowiada, to nie jej repertuar i ma minę obrażonej na cały świat, że musi tam być i że każą jej śpiewać. mam wrażenie że wolałaby siedzieć w domu z dzieciakami.

     1. Może tak jest. No zgodzę się, że dobierają jej zły repertuar, ale jeżeli ona również nie czuje się w nim dobrze to powinna powiedzieć ‚sory, ale nie, chcę zaśpiewać to i to’. A tak potem się broni mówiąc, że to nie jej wybór był itp. itd. Tym mnie również denerwuje, bo jak mówię na castingach dobrze się zaprezentowała, a teraz to coraz niżej idzie. :/

     2. Może boi się odezwać. Nie każdy ma jaja, żeby się odezwać. Po Lisowskiej też czego innego się spodziewaliśmy, a nie wiadomo czy jej kazali śpiewać to, czy sama tego chciała. Patrz ile lat Dąbrowska czy Brodka potrzebowały aby nagrać to, na co mają ochotę.

     3. No, dokładnie. Jeżeli już wpychają jej jakiś materiał to jednak powinna jak to mówią grać dobrą minę do złej gry, bo przez to może potem w ogóle, żadnej szansy nie dostać.

 3. Czesław mnie zawiódł. Choć były to jedne z lepszych występów Mai, to i tak były słabe, bardzo słabe. Ona się nie nadaje do tego programu, Girls on Fire były dużo lepsze.

  1. o tak, finał: hyzy ezzat i mettler, tak powinno byc, a teraz: hyzy mettler i gawor. grzegorz oczywiscie.

     1. W sumie, ale jak co to wolę klaudię w finale. bo wiadomo, że będzie ktoś i 2 x Hyże.

 4. Oglądając dogrywkę ewidentnie było widać, że GoF poradziły sobie lepiej. Maja śpiewała jakby chciała odpaść. Nie wiem co kierowało Czesławem ale trzeba przyznać, że się strasznie pomylił :/

 5. Miały pomysł na siebie, jednak na dłuższą metę to im nie pomogło, męczyły widza.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.