W świecie muzyki jak zwykle się dzieje. Przedstawiamy Wam zakulisowe video z teledysków, kilka faktów i plotek.

1. Ciara

W sieci dostępne jest już Behind The Scenes do teledysku do ostatniego singla CiaryBody Party. Reżyserem teledysku jest Director X  a obraz został nakręcony w Atlancie.

2. Jennifer Lopez i Pitbull

Jeśli jesteście ciekawi jak został nakręcony klip do piosenki Live It Up, to macie niepowtarzalną szansę zobaczenia tego. 123UnoDosTres bowiem umieścił zakulisowe video z planu teledysku na swoim Youtube`owym profilu.

3. Mike Will Made i goście

Znany amerykański producent wydaje płytę desygnowaną własnym pseudonimem. Właśnie zapowiedział pierwszy singiel  o tytule 23. W utworze gościnnie udział wezmą Miley Cyrus, Wiz Khalifa & Juicy J.

4. Ke$ha

Studio Acapellas udostępniło fragment nowej piosenki Ke$hy, która została wykorzystana w programie MTV – My Crazy Beautiful Life. Piosenka nazywa się Machine Gun Love i jak głoszą mniej i więcej znane źródła ma znaleźć się na płycie Lipsha czyli wspólnym projekcie muzycznym Ke$hy i zespołu The Flaming Lips.

5. Union J

Twarzą nowej okładki magazynu Attitude Magazine został zespół Union J.

 6. Sky Ferreira

A gwiazdą nowej okładki dwumiesięcznika Numero Tokio na lipiec i sierpień została Sky Ferreira

 7. Wale i Rihanna

Niedawno Rihanna podzieliła się zdjęciem ze studia nagraniowego, w którym była z Walem. Okazuje się, że pracowali nad oficjalnym remixem piosenki Bad, które krótki fragment poniżej.

8. Madonna

Fanom Madonny polecamy wywiad nakręcony tuż po rozdaniu nagród Billboard Music Awards. Wokalistak opowiada o swojej rodzinie, modzie czy „wojnie” z Eltonem Johnem.