Dział News Albumy Garść coverów od Jess Glynne, Shawna Mendesa i Palomy Faith

Garść coverów od Jess Glynne, Shawna Mendesa i Palomy Faith

Jess Glynne, Paloma Faith i Shawn Mendes sięgnęli po utwory swoich kolegów po fachu. Posłuchajcie ich wyjątkowe interpretacje znanych hitów.

Brytyjska wokalistka Jess Glynne gościła ostatnio w audycji Live Lounge, emitowanej w radiostacji BBC Radio 1. Artystka w studiu programu wykonała swój najnowszy singiel Thursday, a także zinterpretowała królujący obecnie na międzynarodowych listach przebojów kawałek Promises Calvina Harrisa i Sama Smitha.

Z kolei Shawn Mendes wziął niedawno udział w kolejnym odcinku serii Spotify Singles. Kanadyjczyk z tej okazji postanowił stworzyć nową wersję piosenki Lost in Japan, pochodzącej z jego ostatniej płyty, oraz wziął na warsztat hit Use Somebody zespołu Kings Of Leon z 2008 roku.

W cyklu Spotify Singles pojawiła się również pochodząca z Wielkiej Brytanii Paloma Faith. Piosenkarka w ramach przedsięwzięcia zaśpiewała swój singiel Loyal i kompozycję God Is a Women z repertuaru Ariany Grande.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne