Amerykańsko-brytyjska grupa Garbage podzieliła się nowym materiałem. Posłuchajcie singla No Horses.

Garbage to amerykańsko-brytyjski zespół rockowy, założony w 1993 roku. Do tej pory wydali 6 albumów studyjnych, z czego największy sukces odniosły Garbage (1995) oraz Version 2.0 (1998). Grupa wciąż jednak zaskakuje nowymi brzmieniami. Właśnie ukazał się ich pierwszy singiel w tym roku, zatytułowany No Horses.

Utwór No Horses został napisany i skomponowany przez członków zespołu. 14 lipca nagranie ukazało się w serwisach cyfrowych. Dochód ze sprzedaży singla zostanie przekazany na rzecz Międzynarodowego Komitetu Czerwonego Krzyża.

Niedawno ukazała się autobiografia zespołu w formie wydawnictwa albumowego pod tytułem This Is the Noise That Keeps Me Awake. Na początku lipca formacja wraz z grupą Blondie wyruszyła w trasę koncertową pod nazwą Rage and Rapture Tour.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułNowy teledysk: Łona i Webber – Gdzie tak pięknie?
Następny artykułNowy teledysk: Rag’n’Bone Man – As You Are
Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.