Dział Wideo Nowy teledysk: G-Eazy - Sober

Nowy teledysk: G-Eazy – Sober

Znalezione obrazy dla zapytania geazy charlie puthAmerykański raper G-Eazy, znany z takich nagrań jak Me, Myself & I, I Mean It i Lotta That, pod koniec 2017 roku wydał nową płytę. Wiemy już, która piosenka została kolejnym singlem ją promującym.

Wybór padł na kompozycję Sober. O zrobieniu z niej singla słyszeliśmy już w grudniu, lecz dopiero 9 marca doczekała się oficjalnego wydania. Gościnnie w utworze udziela się wokalista Charlie Puth. Piosenka już zaliczyła swój debiut na listach przebojów. Była m.in. 80. w Kanadzie i 49. w USA na US Hot R&B/Hip-Hop Songs.

5. studyjny album rapera zatytułowany został The Beautiful & Damned. W sklepach pojawił się 15 grudnia 2017 roku. Zadebiutował na 3. miejscu Billboard 200.

Aktualizacja

14 marca w sieci zadebiutował teledysk do utworu Sober.

Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Popularne