Dział Wideo Nowy teledysk: G-Eazy - Sober

Nowy teledysk: G-Eazy – Sober

Znalezione obrazy dla zapytania geazy charlie puthAmerykański raper G-Eazy, znany z takich nagrań jak Me, Myself & I, I Mean It i Lotta That, pod koniec 2017 roku wydał nową płytę. Wiemy już, która piosenka została kolejnym singlem ją promującym.

Wybór padł na kompozycję Sober. O zrobieniu z niej singla słyszeliśmy już w grudniu, lecz dopiero 9 marca doczekała się oficjalnego wydania. Gościnnie w utworze udziela się wokalista Charlie Puth. Piosenka już zaliczyła swój debiut na listach przebojów. Była m.in. 80. w Kanadzie i 49. w USA na US Hot R&B/Hip-Hop Songs.

5. studyjny album rapera zatytułowany został The Beautiful & Damned. W sklepach pojawił się 15 grudnia 2017 roku. Zadebiutował na 3. miejscu Billboard 200.

Aktualizacja

14 marca w sieci zadebiutował teledysk do utworu Sober.

Zuzanna Janicka
Zuzanna Janickahttp://www.the-rockferry.pl
Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Najnowsze wpisy

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.