AlbumyDział NewsInformacje ogólne

Franz Ferdinand – Always Ascending [ODSŁUCH]

Znalezione obrazy dla zapytania Always Ascending.Brytyjski zespół Franz Ferdinand nagrał kolejny krążek w swojej karierze. Premiera albumu już dzisiaj.

Franz Ferdinand to brytyjski zespół rockowy, założony w 2002 roku w Glasgow. Wydali cztery albumy studyjne, z czego ich pierwsze dwa krążki cieszyły się dużą popularnością na arenie międzynarodowej. Grupa została dwukrotnie nagrodzona Brit Awards oraz była nominowana do nagrody Grammy.

Formacja po dłuższej przerwie przygotowała dla fanów nowy materiał. Ich piąty album studyjny nosi nazwę Always Ascending. Jego premiera miała miejsce 9 lutego. Wydawnictwo było jednak dostępne w przedsprzedaży już od października za pośrednictwem strony internetowej zespołu, gdzie płytę można było nabyć m.in. w zestawie ze specjalnymi gadżetami. Singlami promującymi longplay były piosenki: Always AscendingFeel the Love Go i Lazy Boy.

Tracklista:

  1. Always Ascending
  2. Lazy Boy
  3. Paper Cages
  4. Finally
  5. The Academy Award
  6. Lois Lane
  7. Huck and Jim
  8. Glimpse of Love
  9. Feel the Love Go
  10. Slow Don’t Kill Me Slow
Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *