All About Music Frank Ocean dla GQ. Zobacz sesję muzyka oraz dowiedź się o czym...

Frank Ocean dla GQ. Zobacz sesję muzyka oraz dowiedź się o czym opowiada

Frank Ocean udzielił wywiadu dla amerykańskiego magazynu GQ. Muzyk opowiada w nim m.in. o tym, dlaczego upublicznił konto na Instagramie.

Frank Ocean, a właściwie Christopher Francis Ocean, znany jest z tego, że niechętnie udziela się w social mediach, a także bardzo rzadko zgadza się na rozmowy z dziennikarzami. Tym razem muzyk zrobił wyjątek. Artysta podczas rozmowy telefonicznej z Vegynem i Emmettem Cruddasem opowiedział m.in. o swoich noworocznych postanowieniach, przeprowadzce do Nowego Yorku, a także dlaczego zdecydował się na upublicznienie swojego profilu na Instagramie. Cały wywiad można przeczytać w amerykańskim magazynie GQ.

W wywiadzie dla GQ Frank Ocean zauważył, że jego „odcięcie się” od mediów społecznościowych potęgowało presję i oczekiwania, które kładziono na jego twórczość. Właśnie dlatego muzyk zdecydował się na upublicznienie konta na Instagramie:


„Social media pomagają w tym aspekcie, bo masz pełną kontrolę i możesz się wyrazić na własny sposób.” – mówi

Artysta zdradził również, że odkąd przeprowadził się do Nowego Yorku, żyje mu się znacznie lepiej:


„Bardzo mi się tu podoba, ponieważ spędzam więcej czasu w domu. Długo mieszkałem w hotelach, a kiedy jestem w L.A., wydaję mi się, że żyje głównie w samochodzie, co jest bardzo stresujące. W Nowym Jorku, pierwszy raz od dawna, mam swoją własną przestrzeń, która nie jest pokojem hotelowym czy wynajętym domem. (…)”

Frank oznajmił, że w 2019 będzie skupiał się na pracy nad swoją biżuterią.

Ostatnie wydawnictwo Franka Ocenana to album Blonde, który został wydany w 2017 roku. Możemy przypuszczać, że nagłe pojawienie się Oceana w mediach zwiastuje nadchodzące, muzyczne nowości.Popularne