AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy teledysk: Flo Rida – Sweet SensationFlo Rida zaprezentował swój najnowszy teledysk. Już teraz zobaczcie klip do kawałka Sweet Sensation

Jeśli już przy samym tytule piosenki Sweet Sensation mieliście skojarzenia z kawałkiem Love Sensation w wykonaniu Loleatty Hollowat, świadczy jedynie o waszej bardzo dobrej znajomości muzyki popularnej. Flo Rida zaprezentował swoje Love Sensation, przekształcając je w kawałek przyjazny klubowiczom.

Już teraz amerykański raper prezentuje wideo do Sweet Sensation, gdzie obowiązkowo musiały pojawić się gorące dziewczyny. Już teraz zobaczcie teledysk oraz przesłuchajcie piosenkę.

Od wydania Low z udziałem T-Paina w 2007, który spędził 10 kolejnych tygodni na szczycie listy Billboard Hot 100, raper z Miami wypuścił ciąg rekordowych singli z certyfikatem multi-platynowym, w tym takie numery jeden na całym świecie jak: Wild Ones czy Whistle.

Tags
Show More


Patrycja Mucha

Studentka II roku Tekstów Kultury. Każdą wolną chwilę spędza z muzyką popularną, ale w każdym gatunku odnajdzie coś dla siebie. Seriale również pochłaniają sporą część jej życia.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close