All About Music Bruno Mars i Cardi B awansują na sam szczyt naszego zestawienia. "Finesse...

Bruno Mars i Cardi B awansują na sam szczyt naszego zestawienia. „Finesse Remix” Utworem Tygodnia!

Znalezione obrazy dla zapytania cardi b bruno marsBruno Mars zdobywa swój pierwszy Utwór Tygodnia na naszej liście, towarzyszy mu Cardi B. Na podium nadal Dua Lipa i Natalia Nykiel. Spory awans notuje Jax Jones i Ina Wroldsen.

Finesse Remix awansuje z miejsca trzeciego na szczyt, Total błękit utrzymuje drugą lokatę, a IDGAF spada z pierwszego na trzecie. Z dziesiątego na czwarte awansuje Breathe Jaxa Jonesa i Iny Wroldsen. Justin Timberlake spada na miejsce 5. z 4., a Portugal the Man z 5. na 6.

Do top 10 powraca Ed Sheeran (11-7) oraz Hey (14-10). Bardzo słaby wynik notuje jedyna nowość – Lost Frequencesies, ostatnie miejsce 17. Thirty Seconds to Mars ratują się przed wylotem. Za tydzień zagrożona wylotem jest Alice Merton.

Z poczekalni awansuje Kylie Minogue.

Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Najpopularniejsze (48h)