Na trasę koncertową Total Tour składało się 5 koncertów. Ostatni z nich odbył się w Poznaniu w hali MPT2, 12 stycznia. Zapraszamy Was do naszej relacji: mamy zdjęcia i filmy!

Trasa koncertowa Total Tour promowała najnowszy album Natalii Nykiel, Discordia. Pierwszy koncert odbył się w warszawskiej Stodole. Później fani mieli okazję posłuchać młodej artystki jeszcze w Gdańsku, Wrocławiu, Toruniu oraz Poznaniu. Dzięki konkursowi na naszej stronie, zwycięzcy konkursu mieli okazję spotkać się Natalią, chwilę porozmawiać, podpisać płyty i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia. Artystka to bardzo życzliwa i sympatyczna osoba, która robi przyjemne pierwsze wrażenie, nic więc dziwnego, że zwycięzcy byli zadowoleni ze spotkania. My również.

Występ rozpoczął mocny akcent w postaci Fali. Później przyszedł czas na piosenki ze starej płyty i tak usłyszeliśmy Bądź duży, Półd Dziewczynę czy Ekrany. Po tym wstępie artystka przywitała się z publicznością, wspominając, że to jeden z bardziej stresujących występów, gdyż na sali są jej przyjaciele.Niemniej jej stres zupełnie nie wpłynął na koncert. I tak właściwie trudno tutaj używać zwyczajnego słowa koncert. Natalia Nykiel stworzyła widowisko. Coś, co oglądało się z przyjemnością. Początkowe kilka utworów zostało wykonane za specjalną siatką, na której wyświetlały się iluminacje. Idealnie dopełniało to i podkreślało dynamizm artystki. Tak naprawdę cały koncert to wielka zabawa i pozytywna energia. Po zdjęciu wspomnianej siatki mogliśmy w pełni podziwiać artystkę. Artystkę kompletną, pewną siebie i olśniewającą.

Brawa się również należą zespołowi Natalii, w składzie Andrzej „Fonai” Pieszak (instrumenty klawiszowe, elektronika), Maciej Gołyźniak (perkusja) i Kacper Zasada (bas).

Po krótkim przywitaniu Natalia wykonała praktycznie wszystkie utwory z najnowszego albumu, był też bis z Kokosankami w roli głównej. Jeśli będziecie mieli okazję koniecznie wybierzcie się na koncert Nykiel. To dawka świetnej muzyki, energii i piękny spektakl.

Setlista

 1. Fala
 2. Pół Dziewczyna
 3. Bądź Duży
 4. Ekrany
 5. Przeddzień
 6. Perfect Stranger (cover Katy B)
 7. Ground Level
 8. I’m Fine
 9. Kokosanki
 10. Post
 11. Pokój 5
 12. I Don’t Care (cover Die Antwoord)
 13. Riki Tiki
 14. Stamina
 15. Error
 16. Spokój
 17. Give Me Some More
 18. Total Błękit

Encore:

 1. Kokosanki

Zdjęcia – Paweł Zanio