All About MusicUtwór Tygodnia

Natalia Nykiel, Justin Timberlake i Lorde na podium. Wygrywa jednak JT. „Filthy” Utworem Tygodnia!

"Perfect Places" Złotym Utworem All About Music!

Justin Timberlake awansuje z miejsca drugiego na sam szczyt pokonując tym samym Natalię Nykiel i Lorde. Ta ostatnia ma powody do radości, Perfect Places zostało jej drugim Złotym Utworem All About Music. Piosenka spędziła 25 tygodni na liście.

Złoty Utwór Lorde

Znalezione obrazy dla zapytania Perfect Places

Perfect Places to drugi singiel z albumu Melodrama Lorde wydanego w ubiegłym roku.

Perfect Places to 47. Złoty Utwór na All About Music.

Tym samym mamy już 45. Złoty Utwór All About Music.

Notowanie

Filthy Justina Timberlake’a awansuje z miejsca drugiego na pierwszego. Natalia Nykiel również zalicza awans – z 3. na 2., natomiast Lorde spada ze szczyt na miejsce trzecie.

Awans zalicza również zespół Imagine Dragons (9-4), Sarsa (7-6) i Kesha (8-7). Wszystko wskazuje na to, że za tydzień będziemy mieli kolejny Złoty Utwór (trzeci tydzień z rzędu) i będzie to Praying Keshy.

Na miejscu 10. debiutuje zespół Lao Che z utworem Nie raj. Bruno Mars i Cardi B w końcu awansują do TOP 10 z piosenką Finesse.

Z poczekalni awansują aż trzy utwory, każdy z nich w dwa tygodnie zebrał ponad 150 głosów. Wejdą w miejsce złotej Lorde, jednego pustego miejsca oraz Jessie Ware.

 

Tags
Show More

Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Podobne artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Sprawdź również

Close
Close