Dział WideoTeledyski

Fifth Harmony zaprezentowały pożegnalny teledysk

Dziewczyny z Fifth Harmony postanowiły zrobić przerwę w tworzeniu jako zespół i ruszyć osobnymi ścieżkami. Panie postanowiły pożegnać się ze swoimi fanami i podziękować im za wspólną podróż ostatnim teledyskiem, który powstał do utworu Don’t Say You Love Me. Liczycie, że jeszcze kiedyś wrócą?

18 maja zespół Fifth Harmony opublikował pożegnalny teledysk dedykowany fanom. Klip powstał na potrzeby utworu Don’t Say You Love Me i nawiązuje do przerwy, którą dziewczyny oficjalnie ogłosiły w tym miesiącu.

Ostatni studyjny album dziewczyn nosi tytuł Fifth HarmonyPłyta ukazała się 25 sierpnia minionego roku. Promowały ją takie utwory jak DownAngel oraz He Like That. Obecnie każda z pań pracuje nad solowym materiałem. Już wkrótce możemy się spodziewać nowych kompozycji od Ally BrookeNormaniDinah Jane oraz Lauren Jauregui.

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.