Dział NewsFestiwale, koncerty, wydarzenia

Fever Ray zagra przed Polską publicznością!

Znalezione obrazy dla zapytania Fever RayWokalistka i współzałożycielka zespołu The Knife Fever Ray postanowiła spróbować sił jako solowa artystka. Przez długi czas pracowała w studiu muzycznym nad materiałem na kolejną płytę. W celu jej promocji w przyszłym roku Karin Elisabeth Dreijer Andersson odwiedzi nasz kraj.

Solowy koncert Fever Ray zapowiedziany jest na 1 marca 2018 roku. Wszyscy zainteresowani występem współzałożycielki zespołu The Knife będą musieli udać sie do warszawskiej Progresji, ponieważ to właśnie na deskach tego klubu zaśpiewa Karin Andersson. Sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 17 listopada 2017 r. o godzinie 10:00

Organizatorami koncertu są: agencja Go Ahead oraz klub Progresja. Zachęcamy także do zaznacznie udziału w wydarzeniu na Facebooku.

Fever Ray ostatni czas spędziła w studiu nagraniowym, gdzie tworzyła i finalizowała dźwięki na kolejny, solowy album, który fizycznie zostanie oddany w ręce fanów 23 lutego 2017 r. Już dziś można posłuchać płyty Plunge w serwisach streamingowych.

Tags
Show More


Paweł Markiewicz

Student III roku Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *