Dział Wideo Nowy teledysk: Father John Misty - Things It Would Have Been Helpful...

Nowy teledysk: Father John Misty – Things It Would Have Been Helpful to Know Before the Revolution

Amerykański wokalista Father John Misty zaprezentował nowy teledysk. Klip został zrealizowany do piosenki z jego ostatniej płyty, zatytułowanej Pure Comedy.

7 kwietnia na rynku pojawiła się płyta Pure Comedy, będąca trzecim albumem studyjnym amerykańskiego piosenkarza, autora tekstów, gitarzysty i perkusisty o pseudonimie Father John Misty. Właśnie premierę miał nowy teledysk artysty zrealizowany do jednego z kawałków z płyty.

Tym razem padło na utwór Things It Would Have Been Helpful to Know Before the Revolution, który został napisany i skomponowany przez samego wokalistę. Reżyserii obrazu podjął się Chris Hopewell. Klip pojawił się w sieci 3 sierpnia. Występujące w nim lalki zostały przekazane na aukcję charytatywną, z której dochód będzie przeznaczony na rzecz Environmental Defense Fund.

Mateusz Plata
Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Popularne