Dział Wideo Father John Misty zaprezentował nowy utwór wraz z teledyskiem

Father John Misty zaprezentował nowy utwór wraz z teledyskiem

Pochodzący z Ameryki wokalista Father John Misty zaprezentował słuchaczom premierowy utwór. Już teraz możecie nie tylko posłuchać piosenki Pure Comedy, ale także obejrzeć zrealizowany do niej teledysk. 

Father John Misty to jedno z muzycznych wcieleń Joshuy Tillmana, piosenkarza, autora tekstów oraz pianisty. Jego dyskografię zamyka wydana w 2015 roku płyta zatytułowana I Love You, Honeybear. Na swoim koncie ma współpracę między innymi z Beyoncé, Lady Gagą oraz Kid Cudim.

Najnowsza piosenka artysty nosi tytuł Pure Comedy. Według zapowiedzi to zwiastun najnowszego albumu artysty, który prawdopodobnie ukaże się w tym roku. Utworowi towarzyszy klip, za którego reżyserie odpowiedzialny jest Matthew Daniel Siskin. W teledysku możecie zobaczyć między innymi Donalda Trumpa, Baracka Obame czy Kanye Westa. Premiera w serwisie YouTube odbyła się 23 stycznia.

Łukasz Tworzewski
Student III roku prawa na UKSW w Warszawie. Stara się słuchać każdego gatunku muzycznego, poszukuje ciągle nowych brzmień, które oddziałują i wywołują emocje . Docenia muzykę niekomercyjną, niszową . Każdą wolną chwilę chętnie spędziłby na koncertach.

Popularne