AlbumyCałe albumyDział News

Posłuchaj w całości: Fall Out Boy – M A N I A [ODSŁUCH]

Siódmy album studyjny amerykańskiego zespołu rockowego Fall Out Boy, zatytułowany Mania, miał początkowo trafić do sprzedaży we wrześniu 2017. Grupa zmieniła jednak datę premiery wydawnictwa, przez co na rynku pojawiło się ono dzisiaj.

Mania to siódmy album studyjny grupy Fall Out Boy, który był już promowany przez takie single jak Young and MenaceChampion, The Last of the Real Ones, Hold Me Tight or Don’t oraz Wilson (Expensive Mistakes). Na rynku krążek miał się pojawić 15 września 2017. Lider zespołu – Patrick Stump – na początku sierpnia wyznał jednak, że płyta nie jest jeszcze gotowa i ukaże się w nowym terminie. Ten został wyznaczony na 19 stycznia 2018. Na albumie znalazło się 10 utworów.

Zespół Fall Out Boy został założony w 2001 roku. Na rynku fonograficznym zadebiutowali w 2003 roku albumem Take This to Your Grave.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *