Bitwa na głosyDział NewsProgramy muzyczne w TV

Jednak Ewa Farna weźmie udział w Bitwie na głosy 3Jakiś czas temu informowaliśmy o liście gwiazd, które wezmą udział w trzeciej edycji programu Bitwy na głosy. Doszło jednak do pewnych zmian – udział w programie weźmie Ewa Farna. Dodatkowo swój udział potwierdziła Jula

Jula będzie szukać osób do swojej drużyny już 6 sierpnia 2012 roku w Łomży. Przesłuchania odbędą się w Miejskim Domu Kultury – Dom Środowisk Twórczych w Łomży, przy ul. Wojska Polskiego 3 od godz. 10.00. Tak młoda artystka skomentowała swój udział w programie:

Bardzo długo zastanawiałam się czy powinnam zgodzić się na udział w programie, gdyż jestem debiutantką i bałam się, że nie znajdę tylu sił, żeby poprowadzić szesnastoosobowy zespół. Jednak pomyślałam o innych osobach, które tak jak ja kochają muzykę. Chciałabym im pomóc pokazać się szerszej publiczności, spełnić ich największe marzenia. Pragnę dać im szansę przeżycia wspaniałej przygody, poznania nowych ludzi i zdobycia doświadczenia

Natomiast Ewa Farna 16 sierpnia zorganizuje casting w Cieszynie. Farna na swoim Facebooku napisała:

Tak, to oficjalne, bede w Bitwie na glosy. I bede sie tym swietnie bawic!;-) Mozecie ostatnio widziec sporo szumu, prawdopodobnie negatywnego szumu, w ktorym nie chce mi sie nawet wiedziec, o co komu chodzi.

 * * *

Zatem lista gwiazd trzeciej edycji Bitwy na głosy przedstawia się następująco:

  1. Tomson i Baron z Afromental, Olsztyn
  2. Robert Gawliński, Warszawa
  3. Andrzej Piaseczny, Kielce
  4. Beata Kozidrak, Lublin
  5. Liber, Oborniki
  6. Jula, Łomżą
  7. Ewa Farna, Cieszyn

Na liście, którą przedstawiałem jakiś czas temu była jeszcze Dominika Gawęda oraz Piotr Rubik – miejsce któregoś z niech zajęła Farna – podejrzewam, że Rubika, a ósmą trenerką zostanie Dominika Gawęda (obstawiam tak, ponieważ Gawęda zapewne będzie ‚tańsza’ od Rubika).

Wciąż jednak jeszcze pozostaje kwestia otwarta trzech innych gwiazd, z którymi TVP2 prowadziła rozmowy: Marika, Reni Jusis i Krzysztof Krawczyk.

Tags
Show More


Łukasz Mantiuk

Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.