Rockowy zespół Evanescence ze Stanów Zjednoczonych po raz pierwszy wystąpi w Polsce! Koncert ogłosiła agencja Prestige MJM. Wydarzenie już w czerwcu.

Evanescence wystąpią 20 czerwca 2017 roku na warszawski Torwarze. Bilety dostępne będą od najbliższego piątku w trzech cenach: płyta w cenie 185 zł, płyta golden circle za 275 zł oraz trybuny za 255 zł. Wejściówki na to wydarzenie będzie można nabywać poprzez stronę prestigemjm.com, eBilet.pl oraz w sieci salonów Empik na terenie całego kraju.

Wg notatki prasowej Evanescence będą promować swój album z 2011 roku zatytułowany Evanescence. Nie wiadomo, czy jest to prawda, ponieważ kilka tygodni temu Amy Lee zapowiedziała wydane nowego krążka w 2017 roku, a światowa trasa koncertowa byłaby dobrym miejscem do promocji nowej muzyki, a nie starej. Z drugiej strony o nowej płycie wciąż brak informacji, a trasa ma nazwę „Evanescence in Concert„. Wiele różnych danych, prawdopodobnie przez kolejne miesiące napływać będą nowe dane.

To będzie niezwykłe święto muzyki rockowej i gotyckiego brzmienia. Nieprzeciętny głos Amy Lee zdecydowanie przeniesie Torwar w inny wymiar. Formacja Evanescence przyjęła nasze zaproszenie na pierwszy w Polsce koncert, na który od lat z niecierpliwością czeka polska publiczność. Jesteśmy dumni, że możemy być organizatorami tego wydarzenia komentuje Marek Kurzawa z agencji Prestige MJM

Zdjęcie użytkownika Prestige MJM.

Będzie to pierwszy koncert Evanescence w Polsce.

PODZIEL SIĘ
Poprzedni artykułAnia Dąbrowska z koncertem w Toruniu
Następny artykułNowy teledysk: Kamil Bednarek – Talizman
Łukasz Mantiuk
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.