Dział WideoTeledyski

Nowy teledysk: Evanescence feat. Lindsey Stirling – Hi-LoZnalezione obrazy dla zapytania Evanescence - "Hi-Lo"Amerykańska gothic-rockowa grupa Evanescence, znana z takich nagrań jak Going Under, Bring Me to Life, Call Me When You’re Sober i Lost in Paradise, zaprezentowała nowy teledysk.

Klip zrealizowano do numeru Hi-Lo. Piosenka jest drugim oficjalnym singlem promującym album Synthesis. Gościnnie udziela się w niej skrzypaczka Lundsey Stirling. Za reżyserię klipu odpowiada P.R. Brown. Piosenka jest jedną z dwóch premierowych numerów zespołu. Pierwszym była kompozycja Imperfection.

Płyta Synthesis ukazała się 10 listopada 2017 roku. Zawierała utwory z dyskografii Evanescence przearanżowane na orkiestrę z dodatkiem elektronicznych brzmień. Krążek był 5. w Niemczech, 6. w Australii, 8. w USA, 16. w Kanadzie i 23. w UK. W Polsce doszedł do 41. miejsca na OLiS.

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.