AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy utwór: Evanescence – Bring Me to Life (Synthesis)

Amerykański zespół Evanescence pracuje nad projektem symfonicznym. W jego ramach powstała nowa wersja ich największego przeboju – Bring Me to Life.

Grupa Evanescence w 2003 roku podbiła światowe listy przebojów swoim debiutanckim singlem – Bring Me to Life. Po prawie 15 latach utwór doczekał się odświeżenia. Zespół przygotował nową wersję swojego największego hitu, który został nagrany z udziałem orkiestry.

Nowa wersja Bring Me to Life jest częścią większego projektu, nad którym pracuje formacja. Jesienią zespół planuje wydać swój czwarty album studyjny, składający się z ich wcześniej wydanych piosnek w zupełnie nowych, symfonicznych wersjach. Na tym jednak nie koniec. 14 października grupa rozpocznie trasę koncertową pod nazwą Synthesis Live.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *