Dział NewsEurowizjaFestiwale, koncerty, wydarzenia

Eurowizja 2015 – akcja promująca Monikę Kuszyńską

Z początkiem marca dowiedzieliśmy się, że reprezentantką Polski na tegorocznej Eurowizji będzie Monika Kuszyńska. Tymczasem w Internecie ruszyła akcja wsparcia dla naszej kandydatki. Udział może wziąć każdy.

Zasady są następujące: składamy dłonie na kształt serca, robimy zdjęcie i zamieszczamy je na Facebooku lub Instagramie, oznaczając hashtagiem #vote4monika. Następnie nominujemy kolejne osoby, które na wykonanie zadania mają 17 godzin – właśnie tyle, ponieważ taki numer ma nasza reprezentantka w konkursie.

Monika Kuszyńska zaprezentuje się z piosenką In The Name Of Love, która została skomponowana specjalnie na Eurowizję. Autorem muzyki jest mąż wokalistki – Jakub Raczyński, zaś ona sama napisała słowa. Do piosenki nakręcono również teledysk, w którym pojawiają się m.in. zdjęcia z czasów dzieciństwa piosenkarki, a także urywki klipu do jej utworu z czasów Varius Manx – Moje Eldorado.

Drugi półfinał konkursu, w którym weźmie udział Monika, odbędzie się 21 maja.

Tags
Show More


Related Articles

One Comment

  1. Za bardzo cenię Monikę Kuszyńską (za jej umiejętności muzyczne jak i zmaganie się z kalectwem), by takimi „serduszkowatymi” gestami promować jej piosenkę na tegoroczną Eurowizję. Z takimi gestami lepiej uważać, bo szybko się „przejadają”, są cukierkowate, płytkie, ckliwe itp. Wystarczy, że ktoś odwróci serduszko i co wyjdzie? Kończyć nie będę. Przekonajcie się lepiej sami. :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close