Dział News EMI Music Poland zmienia się w Parlophone Music Poland

EMI Music Poland zmienia się w Parlophone Music Poland

W piątek oficjalnie, wytwórnia płytowa EMI Music Poland zmieniła nazwę na Parlophone Music Poland.

Prócz zmiany nazwy, wszystko zostaje po staremu jak informują przedstawiciele firmy na Facebooku:

To już oficjalnie i tutaj żegnamy się z logo EMI Music Poland. Od teraz jesteśmy Parlophone Music Poland, ale tak naprawdę Ci sami ludzie, Ci sami Artyści i ta sama muzyka. Dziękujemy, że jesteście z nami :)

Spod skrzydeł tejże wytwórni wydają m.in. LemON, Mela Koteluk, Mikromusic, Edyta Bartosiewicz czy Patricia Kazadi. Oficjalnie również to Parlophone odpowiada za wydawanie wszystkich kolejnych odświeżonych albumów Anny German.

parlophone

Łukasz Mantiuk
Łukasz Mantiukhttp://allaboutmusic.pl
Wydawca i redaktor naczelny All About Music, na stałe (i z miłości) osiedlony w najpiękniejszym mieście Polski, Gdańsku. Miłośnik mainstremu oraz wszystkiego, co niemainstremowe. Lubi proste rzeczy i eksperymentalne, ciekawe i nudne, nowe i stare. Beyoncé i Marylę Rodowicz, Years & Years ale i Evanescence. Popowo i rockowo, soulowo i elektronicznie.

Najnowsze wpisy

Popularne

6 KOMENTARZE

  1. Odważcie się raz wydać album, który będzie się czymś wyróżniał, a nie jedynie mieścił w ramach komercji to może znów zacznę kiedyś kupować od was płyty.

    Wielka Brytania i jej muzyka to zdecydowanie nie Polska i tu chyba i nazwa nie pomoże.

  2. Zastanawiałem się właśnie co to mi ostatnio wyskoczyło na wallu na Facebooku, bo nigdy nic takiego nie polubiałem, a potem dopiero zczaiłem, że to własnie EMI.

    Jest jakiś powód tej zmiany?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.