Dział News Albumy Emeli Sande ponownie łączy siły z Naughty Boy'em

Emeli Sande ponownie łączy siły z Naughty Boy’em

Naughty Boy zaprezentował kolejną zapowiedź swojej nadchodzącej płyty. Tym razem producent do współpracy zaprosił Emeli Sande oraz Rahata Fateha Ali Khana.

7 grudnia poznaliśmy brzmienie Bungee Jumping – tytułowego singla z drugiej płyty w karierze Naughty Boya. W premierowym utworze brytyjskiego producenta słyszymy Emeli Sande, z którą Naughy w przeszłości nagrał utwór Daddy, Lifted oraz Wonder. Oprócz wokalistki w nagraniu udziela się pochodzący z Pakistanu Rahat Fateh Ali Khan.

Naughty Boy przyznaje, że koncept do stworzenia Bungee Jumping przyszedł mu do głowy podczas gry, w którą grał z Emeli Sande. Jednym z zadań wyzwania było napisanie piosenki… na pierwszy temat, który przyjdzie na myśl. Producent, który wychował się na pakistańskiej muzyce także wyznaje, że od dawna jest fanem Rahata, a nagrany z nim utwór jest spełnieniem marzeń.

Bungee Jumping to tytułowy singiel promujący nadchodzącą płytę Naughty Boya. Początkowo album miał ukazać w tym roku, jednak jego premierę przesunięto na jesień 2019. Wśród wokalnych gości mają pojawić się między innymi Mike Posner, Julia Michaels czy RAYE.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne