Dział NewsWydawnictwa książkowe

Elton John pisze autobiografięElton John, światowej sławy piosenkarz, kompozytor i pianista, już wkrótce wyda autobiografię. Książkowe wydawnictwo artysty ujrzy światło dzienne za trzy lata.

Premierę autobiografii Eltona Johna zaplanowano na rok 2019. Artysta zdradził, że zawartość nadchodzącego wydawnictwa będzie bogata w opisy nawet najtrudniejszych momentów z jego życia. Swoją pomoc w napisaniu książki zaoferował muzykowi krytyk muzyczny magazynu The Guardian, Alexis Petridis. Wydawnictwo Johna zostanie wydane przez dwóch różnych dystrybutorów: Henry Holt w Stanach Zjednoczonych oraz Pan Macmillan w Wielkiej Brytanii.

Nie zaliczam się do osób nostalgicznych. Częściej zarzuca mi się, że myślę tylko do przodu, o następnym koncercie lub projekcie. Dlatego pewnie zaskoczeniem będzie, jak bardzo trudnym znajduję perspektywę napisania moich wspomnień. Kiedy patrzę wstecz, zdaję sobie sprawę, jak wielkim przywilejem było prowadzenie tak szalonego życia jak moje – mówi Elton John

Bogatą, liczącą ponad 60 różnych albumów dyskografię Eltona Johna zamyka wydana w lutym br. płyta Wonderful Crazy Night.

Tags
Show More


Related Articles

2 Comments

  1. Fakt, kariera i życie Eltona Johna są burzliwe i interesujące zarazem. Jest o czym pisać, więc mam nadzieję, że przez te planowane 3 lata da się ów żywot sir Reginalda Kennetha Dwight’a sensownie poskładać. :-)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.