Dział NewsProgramy muzyczne w TVThe Voice

Edyta Górniak jurorką w „The Voice Kids”Jurorką i trenerką w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids będzie najprawdopodobniej Edyta Górniak. Spekuluje się także o nazwiskach kolejnych artystów, którzy będą oceniać występy dzieci w nadchodzącym talent show.

Jak nieoficjalnie ustalił portal Wirtualnemedia.pl, jednym z trenerów w pierwszej polskiej edycji programu The Voice Kids będzie Edyta Górniak. Wokalistka ma już doświadczenie w tej dziedzinie – jurorowała w trzeciej, piątej i szóstej edycji The Voice of Poland, a występy dzieci oceniała w dziecięcym talent show Hit Hit Hurra!.

Program The Voice Kids jest dziecięcym odpowiednikiem popularnego w wielu krajach muzycznego talent show The Voice. Uczestnikami formatu są dzieci w wieku 6-14 lat, które przechodzą taką samą drogę jak uczestnicy normalnego The Voice – biorą udział w castingach, wybierają swojego trenera, a następnie rywalizują o miejsce w kolejnych etapach programu i wielkim finale. Nagrodą dla zwycięzcy jest stypendium naukowe lub kontrakt płytowy. O rodzaju przyznanej nagrody decydują rodzice dziecka. The Voice Kids trafi do zimowej ramówki TVP2 w grudniu br. albo styczniu 2018 roku.

Na giełdzie nazwisk coraz częściej pojawia się informacja, że obok Górniak na fotelach jurorskich zasiądą Tomson & Baron oraz Grzegorz Hyży.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.