Dział News Dzisiejszy koncert The Game'a w Krakowie odwołany

Dzisiejszy koncert The Game’a w Krakowie odwołany

Na dzisiejszy wieczór w krakowskim Klubie Studio zaplanowany został koncert amerykańskiego rapera The Game, który jednak się nie odbędzie. Przeczytajcie ogłoszenie organizatora.

The Game w marcu miał odwiedzić dwa Polskie miasta – Kraków oraz Warszawę. Dzisiejszy koncert w Krakowie jednak nie dobędzie się. Za wszystkim stoi awaria autokaru, którym podróżuje artysta. To właśnie przez nią The Game utknął w Wilnie. Dobrą wiadomością jest jednak to, że jutrzejszy koncert w Warszawie w Progresji, odbędzie się bez zmian.

Przeczytajcie oficjalny komunikat od organizatora koncertu:

Z dużą przykrością informujemy, że z powodów logistycznych, nieleżących po stronie organizatora dzisiejszy koncert The Game w Krakowie nie odbędzie się. Robiliśmy wszystko, aby znaleźć rozwiązanie, ale managment i agencja podjęli jedyną możliwą decyzję, którą jest odwołanie występu.

Zespół miał awarie autobusu, którym się porusza i utknął w Wilnie. Jutrzejszy koncert w Warszawie odbędzie się zgodnie z planem.

Bilety na dzisiejszy koncert można wykorzystać jutro w warszawskiej Progresji lub od poniedziałku będzie można je zwracać w punktach sprzedaży (podamy wtedy więcej informacji i instrukcji).

Popularne