Dział NewsProgramy muzyczne w TVX Factor UKZ życia gwiazd

Dziewczyny z 4th Impact podpisały kontrakt płytowyProgram X Factor od lat udowadniał, że nie trzeba wygrać, aby odnieść zwycięstwo. Kolejnym dowodem na to jest zespół 4th Impact, który właśnie podpisał kontrakt płytowy z wytwórnią Columbia Records.

Zespół 4th Impact tworzą cztery siostry: Almira, Celina, Irene and Mylene. Pochodząca z Filipin grupa próbowała swoich sił w licznych programach muzycznych. Drzwi do kariery otworzył im udział w 12. sezonie programu X Factor UK.

Zespół co prawda nie dotarł do finału i zakończył udział w programie zdobywając 5. miejsce, jednak wytwórni Columbia Records to w pełni wystarczyło. 4th Impact właśnie podpisały z nią swój pierwszy kontrakt płytowy. Umowa  gwarantuje im 3 studyjne albumy oraz półroczną trasę po Europie i Ameryce Północnej. Pierwszy singiel zespołu ma się pojawić w tym roku, a premiera debiutanckiego albumu jest wstępnie zapowiadana na początek 2017 roku.

Tags
Show More


Dariusz Kozera

Studiuje na Uniwersytecie Przyrodniczym. Słucha głównie popu, jednak żaden gatunek muzyczny nie jest mu obcy. Miłośnik twórczości Ariany Grande, Demi Lovato, Jessie J. Uważa, że dzień bez muzyki, to dzień stracony.

Related Articles

3 Comments

  1. Bardzo ciekawi mnie,co sprezentują dziewczyny,bo to takie cztery Aguilery w stylu kpop z głosami jak dzwon. Słiitaśna estetyka i nazwa (Fifth Harmony, 4th Impact,serio?) narzucone im w programie średnio mi podpasowały,ale na pewno czekam na ich album.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.