All About MusicUtwór Tygodnia

BARANOVSKI lepszy od Taconafide. „Dym” Utworem Tygodnia!Dym od BARANOVSKIEGO po raz pierwszy zdobywa szczyt naszej listy. Dzięki Waszym głosom jego utwór okazał się być lepszy nawet od singla wydanego przez najgorętszy polski duet w tym roku. Oprócz tego w tym tygodniu w najlepszej dwudziestce pojawiły się aż trzy debiuty, w tym jeden na najniższym stopniu podium.

BARANOVSKI potrzebował czterech tygodni, by podbić naszą listę. Zadebiutował na miejscu trzecim, następnie spadł o cztery oczka, by ostatnie notowanie znów spędzić na najniższym stopniu podium. Dziś jednak, dzięki Waszym głosom, wygrywa z duetem Taconafide i ich singlem Tamagotchi! Najlepszą trójkę w Utworze Tygodnia domyka debiutujący utwór Say Something autorstwa Justina Timberlake’a i Chrisa Stapletona.

Miejsce czwarte należy do Sarsy. Jej Motyle i ćmy ostatnie notowanie spędziły na ósmej pozycji. Czy autorka albumu Pióropusze będzie w stanie raz jeszcze podbić naszą listę?
Tuż za Polką melduje się Dua Lipa, która ponownie notuje spadek, tym razem o trzy oczka.

Dalej Merk & Kremont, liderzy 229. notowania. Na miejscu siódmym Tak mi się nie chce od Mikromusic z sporym awansem. Ósma lokata to drugi dziś debiut. To In My Blood, singiel zapowiadający trzeci studyjny krążek Shawna Mendesa.

W dalszej części listy nie najlepiej poradziło sobie All the Stars od Kendricka Lamara i SZA (z 5. na 10. miejsce) oraz Filthy Justina Timberlake’a (z 7. na 19 pozycję). Warty odnotowania jest jeszcze trzeci debiut w najnowszym wydaniu Utworu Tygodnia. Jest nim piosenka Paradise nagrana przez George’a Ezrę.

Utworem awansującym w tym tygodniu z poczekalni są Kokosanki autorstwa Natalii Nykiel. Z najlepszej dwudziestki odpada za to inna polska artystka. Jest nią Margaret, której singiel In My Cabana spędził ostatnie trzy tygodnie na miejscach 16-20.

Tags
Show More


Related Articles

2 Comments

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.