Dział News Albumy Dwóch zwycięzców brytyjskiego X-Factora w jednym singlu

Dwóch zwycięzców brytyjskiego X-Factora w jednym singlu

W sieci ukazała się studyjna wersja finałowego singla triumfatora ostatniej edycji brytyjskiego X-Factora. Dochód z dystrybucji utworu zostanie przekazany na cele charytatywne.

Podobny obraz

Zwycięzcą piętnastej edycji brytyjskiego X-Factora został Dalton Harris, podopieczny Louisa Tomlinsona. W finale talent show pochodzący z Jamajki Dalton wykonał cover The Power of Love z repertuaru zespołu Frankie Goes to Hollywood. I to właśnie ten utwór stał się pierwszym, międzynarodowym singiel wokalisty. Zarówno podczas finałowego występu, jak i w wersji studyjnej singla Daltonowi towarzyszy James Arthur, triumfator dziewiątej edycji brytyjskiego X-Factora.

Cały zysk ze sprzedaży i dystrybucji nowej wersji The Power Of Love zostanie przekazana na cele charytatywne. Podobnie jak w poprzednich latach założona przez Simona Cowella wytwórnia Syco Music przychód z singla zwycięzcy X-Factora przeznaczy dla na rzecz fundacji Together For Short Lives oraz Shooting Star Chase.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Popularne

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.