Dział News Albumy Dwóch zwycięzców brytyjskiego X-Factora w jednym singlu

Dwóch zwycięzców brytyjskiego X-Factora w jednym singlu

W sieci ukazała się studyjna wersja finałowego singla triumfatora ostatniej edycji brytyjskiego X-Factora. Dochód z dystrybucji utworu zostanie przekazany na cele charytatywne.

Podobny obraz

Zwycięzcą piętnastej edycji brytyjskiego X-Factora został Dalton Harris, podopieczny Louisa Tomlinsona. W finale talent show pochodzący z Jamajki Dalton wykonał cover The Power of Love z repertuaru zespołu Frankie Goes to Hollywood. I to właśnie ten utwór stał się pierwszym, międzynarodowym singiel wokalisty. Zarówno podczas finałowego występu, jak i w wersji studyjnej singla Daltonowi towarzyszy James Arthur, triumfator dziewiątej edycji brytyjskiego X-Factora.

Cały zysk ze sprzedaży i dystrybucji nowej wersji The Power Of Love zostanie przekazana na cele charytatywne. Podobnie jak w poprzednich latach założona przez Simona Cowella wytwórnia Syco Music przychód z singla zwycięzcy X-Factora przeznaczy dla na rzecz fundacji Together For Short Lives oraz Shooting Star Chase.

Arkadiusz Zroślak
Student zarządzania kultura i mediami na Uniwersytecie Jagiellońskim. Nie zamyka się w określonych gatunkach muzycznych, jednak najwięcej miejsca na playliście zajmuje pop zarówno w wersji mainstreamowej jak i alternatywnej. Baczny obserwator Eurowizji, który w wolnych czasie stara się szukać nowych bodźców muzycznych.

Najpopularniejsze (48h)