AlbumyDział NewsInformacje ogólneOkładki, tracklisty

Posłuchaj w całości: Dua Lipa – Dua Lipa [ODSŁUCH]

Dua Lipa prezentuje swoje pierwsze muzyczne dzieło. Długo wyczekiwany album angielskiej piosenkarki już w sprzedaży.

Dua Lipa szturmem podbiła czołówki światowych list przebojów. Największą sławę przyniósł piosenkarce wydany w październiku 2015 roku singiel Be the One, będący drugą zapowiedzią (po New Love) jej debiutanckiego albumu. Następnie płytę promowały utwory Last Dance, Hotter than Hell, Blow Your Mind (Mwah) i Lost In Your Light. Premiera wydawnictwa zatytułowanego po prostu Dua Lipa – po kilkukrotnych zmianach daty – odbyła się ostatecznie 2 czerwca 2017 roku. Album został wydany w dwóch wersjach: standardowej i deluxe, nakładem wytwórni Warner Music Group.

Oto, co o swoim debiutanckim wydawnictwie mówi sama zainteresowana:

Chcę, żeby ludzie zobaczyli część mnie. Chcę, żeby ludzie mieli wgląd we wszystko to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy tworzyłam ten album, i żeby naprawdę mnie poznali. Było dobrze, ponieważ kiedy wydałam „New Love” i „Be the One”, ludzie mówili: „To naprawdę ją określa”. Chcę, by ludzie mieli to poczucie, by wiedzieli, że nie są sami w tym wszystkim, i że wszyscy przechodzimy przez to samo p********* g****. To jest główny cel. W tym albumie chcę być tak prawdziwa, jak to tylko możliwe, wtedy wszystkie klubowe g**** mogą dojść.

Tracklista

 1. Genesis
 2. Lost In Your Light (feat. Miguel)
 3. Hotter Than Hell
 4. Be the One
 5. IDGAF
 6. Blow Your Mind (Mwah)
 7. Garden
 8. No Goodbyes
 9. Thinking ‚Bout You
 10. New Rules
 11. Begging
 12. Homesick

Deluxe

 1. Dreams
 2. Room for 2
 3. New Love
 4. Bad Together
 5. Last Dance
null
Tags
Show More


Related Articles

4 Comments

 1. Bardzo czekam na ten album 💓 Według nieoficjalnych informacji na albumie znajdą się jeszcze utwory poniżej na pewno Want To ( wersja demo jest dostępna na YT) i Bad Together. Niektóre z nich ( nie pamiętam już które) są dostępne w wersji live również na YT 😁😊☺

  1. W poście są wymienione tylko dwa utwory nie singlowe, więc chciałem dodać post ze strony FC Dua Lipy z Polski, żeby uzupełnić te informacje 😉

 2. Czekałem na te informacje od Dua Lipy. Pozytywna wiadomość, że już we wrześniu premiera jej debiutanckiego albumu. Nic tylko czekać!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Check Also

Close