Angielska piosenkarka Dua Lipa ujawniła pełną tracklistę swojego debiutanckiego wydawnictwa. Premiera długo wyczekiwanej płyty artystki już na początku czerwca.

Dua Lipa szturmem podbiła czołówki światowych list przebojów. Największą sławę przyniósł piosenkarce wydany w październiku 2015 roku singiel Be the One, będący drugą zapowiedzią (po New Love) jej debiutanckiego albumu. Premierę płyty zatytułowanej po prostu  Dua Lipa – po kilkukrotnych zmianach daty – zaplanowano ostatecznie na 2 czerwca 2017 roku. Album zostanie wydany w dwóch wersjach: standardowej i deluxe, nakładem wytwórni Warner Music Group.

Oto, co o swoim debiutanckim wydawnictwie mówi sama zainteresowana:

Chcę, żeby ludzie zobaczyli część mnie. Chcę, żeby ludzie mieli wgląd we wszystko to, co wydarzyło się w ciągu ostatnich kilku lat, kiedy tworzyłam ten album, i żeby naprawdę mnie poznali. Było dobrze, ponieważ kiedy wydałam „New Love” i „Be the One”, ludzie mówili: „To naprawdę ją określa”. Chcę, by ludzie mieli to poczucie, by wiedzieli, że nie są sami w tym wszystkim, i że wszyscy przechodzimy przez to samo p********* g****. To jest główny cel. W tym albumie chcę być tak prawdziwa, jak to tylko możliwe, wtedy wszystkie klubowe g**** mogą dojść.

Tracklista

 1. Genesis
 2. Lost In Your Light (feat. Miguel)
 3. Hotter Than Hell
 4. Be the One
 5. IDGAF
 6. Blow Your Mind (Mwah)
 7. Garden
 8. No Goodbyes
 9. Thinking ‚Bout You
 10. New Rules
 11. Begging
 12. Homesick

Deluxe

 1. Dreams
 2. Room for 2
 3. New Love
 4. Bad Together
 5. Last Dance
null
 • Bardzo czekam na ten album 💓 Według nieoficjalnych informacji na albumie znajdą się jeszcze utwory poniżej na pewno Want To ( wersja demo jest dostępna na YT) i Bad Together. Niektóre z nich ( nie pamiętam już które) są dostępne w wersji live również na YT 😁😊☺

  • 13 tytułów które znamy bo dochodzą jeszcze single..

  • W poście są wymienione tylko dwa utwory nie singlowe, więc chciałem dodać post ze strony FC Dua Lipy z Polski, żeby uzupełnić te informacje 😉

 • Pawell147

  Czekałem na te informacje od Dua Lipy. Pozytywna wiadomość, że już we wrześniu premiera jej debiutanckiego albumu. Nic tylko czekać!