Dział NewsGarść informacji

Drake pobił kolejne rekordy

Od kilku lat Drake jest stale na fali popularności. Do listy swoich rekordów może właśnie dopisać kolejne, które zyskał dzięki najnowszej EPce.

Od wydania w lipcu 2015 roku piosenki Hotline Bling, a następnie zaprezentowaniu rok później albumu Views, popularność Drake’a nie słabnie. Zarówno Views, jak i wydane w zeszłym roku More Life zadebiutowało na pierwszym miejscu Billboard Hot 200.

Kilka dni temu ukazał się nowy minialbum amerykańskiego rapera pod tytułem Scary Hours. To właśnie na nim znalazł się utwór God’s Plan, który pobił rekord Spotify. W wyłącznie jeden dzień na terenie Stanów Zjednoczonych został on odsłuchany ponad cztery miliony razy! God’s Plan pobiło również rekord na Apple Music oraz zmierza do pierwsza miejsca w Stanach Zjednoczonych oraz Wielkiej Brytanii.

Screen_Shot_2018-01-23_at_5.02.08_PM.png

Edit: 25.01.2018: Dzień później Drake ponownie przebił sam siebie. We wtorek 23 stycznia osiągnął wynik 4.3 mln streamów, dzień później 4,7 mln.

aBMq6hO.png

Tags
Show More


Kamil Kopka

21 lat, student UMK, początkujący polonista. Największa pasja - muzyka. Najbardziej zagłębiony w muzyce popularnej, lecz potrafiący odnaleźć coś dla siebie w każdym gatunku.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *