AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Nowy utwór Drake’a

Drake feat. Lil Baby - Pikachu (No Keys)

Kanadyjski wokalista i raper Drake, znany z takich przebojów jak Hotline Bling, One Dance, Started from the Bottom, Hold On We’re Going Home i Too Good, zaprezentował niespodziewanie nowy kawałek.

Premierowe nagranie artysty nosi tytuł Pikachu (No Keys). Premiera numeru odbyła się 12 maja 2018 roku w radiowej audycji OVOSOUND. Gościnnie w piosence udziela się Lil Baby, 23-letni raper, który za kilka dni zadebiutuje albumem Harder Than Ever.

Drake szykuje się do premiery swojej 5. studyjnej płyty Scorpion. Do sprzedaży trafić ma ona 28 czerwca tego roku. Nie wiadomo jednak, czy Pikachu (No Keys) na nią trafi. Jak na razie album promują takie single jak God’s Plan i Nice for What.

https://soundcloud.com/btrkrishu/lil-baby-x-drake-pikachu-prod-wheezy

Tags
Show More


Zuzanna Janicka

Wielka pasjonatka muzyki, potrafiąca odnaleźć coś ciekawego w każdym gatunku. Autorka strony The-Rockferry, na której oprócz recenzji płyt znaleźć można całą masę innych muzycznych artykułów. Nałogowa uczestniczka koncertów. Wielka fanka Christiny Aguilery, Amy Winehouse, Kate Bush, Finka, Leonarda Cohena i zespołu The National.

Related Articles

One Comment

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *