Dział NewsZ życia gwiazd

Drake dissuje raperów oraz wystawia fakturę za promocję i ożywienie karieryŚwiat raperów od dawna wiąże się z wieloma dramatami i konfliktami, a sami zainteresowani dissują się w kolejnych utworach.

W piątek swoją premierę miała nowa płyta rapera Pusha-T zatytułowana Daytona. W jednym z utworów, Infrared, raper przypomina głośną aferę z korzystaniem z usług ghostwriterów i atakuje przy tym Drake’a. Ten nie pozostał dłużny i w ciągu niecałych 24 godzin od publikacji utworu, opublikował Duppy Freestyle, w którym odgryza się wytwórni G.O.O.D. Music, należącej do Kanye Westa i niemu samemu.

Jeśli karcisz mnie za to, że pracowałem z kimś przy paru wersach, to co sądzisz o czarnuchu, który robi twoje bity? – takie słowa padają w piosence.

Drake rapuje także, że West nie jest nawet jednym z pięciu najbardziej utalentowanych ludzi w G.O.O.D. Music. Dalej obiecuje wystawić fakturę, że swoim kawałkiem pomógł sprzedać Pushy T dużo płyt. Pusha T z kolei na Twitterze poprosił o tę fakturę, na co Drake wysłał mu zdjęcie faktury na kwotę 100 tysięcy dollarów. Dopisał także, że jest ona na pomoc w promocji i ożywienie kariery

Tags
Show More


Łukasz Jaćkiewicz

Fan muzyki alternatywnej, dobrego bitu i niespotykanej wrażliwości. Szukający nowych wrażeń, alternatywnych perełek i ludzi z pasją. Najbliższe są mu klimaty R&B, ale jest otwarty na wiele innych, ciekawych gatunków. Swoje wolne pięć minut przeznacza na realizację swoich pasji, bieganie, tworzenie własnych tekstów i spędzanie czasu z przyjaciółmi.

Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.