Dział News

Dr. Luke twierdzi, że nie zgwałcił Katy Perry [#AAM Po Godzinach]Kesha miała powiedzieć Lady Gadze, że Dr. Luke zgwałcił Katy Perry. Producent twierdzi, że to kłamstwo.

Kesha i Dr. Luke od lat toczą spór. Wokalistka oskarża producenta o molestowanie seksualne i przemoc psychiczną wobec niej podczas ich współpracy nad krążkami Animal (2010) i Warrior (2012).

Wykorzystywanych artystek przez Dr. Luke’a miało być więcej. Wśród nich wymieniana jest sama Katy Perry. W sprawie pojawił się SMS wysłany przez Keshę do Lady Gagi, w którym ta pierwsza poinformowała tą drugą, że De. Luke zgwałcił w przeszłości Katy Perry.

Prawnicy Dr. Luke’a opublikowali oświadczenie, w którym twierdzą, że oskarżenia Keshy są nieprawdziwe, a Katy Perry osobiście zaprzeczyła jakoby była ofiarą gwałtu ze strony producenta.

Tags
Show More


Mateusz Plata

Studiuje na Uniwersytecie Gdańskim. Słucha bardzo dużo muzyki, głównie popu, ale nie skreśla żadnego innego gatunku. W szczególności interesuje go szwedzki pop i tamtejszy rynek muzyczny, toteż w jego słuchawkach najczęściej wybrzmiewają dźwięki płynące prosto ze Szwecji, począwszy od Zary Larsson, kończąc na klasykach takich jak ABBA czy Roxette.

Related Articles

6 Comments

    1. plot? nie wiadomo ile w tym prawdy, nikt tak naprawdę tego sms-a nie widział, nikt nie słyszał, jak sama Katy zaprzeczyła, a no pewnie „osoby z otoczenia”.. prawda, czy nie – głosu nie chcą zabrać ani jedna, ani druga – a to już jest troszkę nietegs ;) poza tym obie mają przeciętne wyniki w ostatnim czasie, więc raczej wolą skupić się na fejmie, niż solidarności. pewnie nie pierwsze i nie ostatnie wykorzystywania w show biznesie, ale nikt zapewne nie będzie się odzywał, tylko szedł do przodu i fejm fejm fejm :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.