Znalezione obrazy dla zapytania Dorota OsińskaJeżeli śledzicie program The Voice of Poland od samego początku, to na pewno kojarzycie Dorotę Osińską. W miniony wtorek miałem okazję po raz pierwszy usłyszeć ją na żywo. Po tym, co wokalistka zaprezentowała na scenie jestem pewien, że nie był to jej ostatni koncert na który się wybrałem.

Dorota Osińska bardzo szybko udowodniła mi, że posiada niesamowity głos. Już po pierwszym utworze wiedziałem, że ten wieczór spędzę w towarzystwie niesamowitych dźwięków. To, co artystka robi ze swoim wokalem w trakcie występów zasługuje bez wątpienia na owacje na stojąco. Ciągłe przeskoki z wyższych na niższe dźwięki robiły niesamowite wrażenie. Dorota bez wątpienia dysponuje niezwykle potężnym głosem, który doskonale potrafi kontrolować. Wszystko to najlepiej było słychać w utworach Jestem Chora oraz Ktoś do kochania.

Osińska wielokrotnie przemawiała do publiczność i błyskawicznie zdobyła ich serca. Dziewczyna jest niezwykle skromną, zabawną i sympatyczną osobą. Wielokrotnie opowiadała historie ze swojego życia, z uśmiechem dokonywała autokrytyki i pokazała ogromny dystans do samej siebie. Szczerze powiedziawszy Doroty po prostu nie da się nie lubić.

W trakcie koncertu nie zabrakło starych piosenek artystki, czy zapożyczeń od innych artystów. W związku z wydaniem nowej płyty, która ukaże się już we wrześniu, Osińska zaprezentowała zgromadzonej publiczności również kilka utworów, które się na niej znajdą. Wśród nich był singiel przewodni zatytułowany Jasna Ciemna, którego premiera zaplanowana jest na przyszły miesiąc. Jest to zdecydowanie najbardziej komercyjny utwór Doroty, który do tej pory słyszałem, co wcale źle o nim nie świadczy. Wręcz przeciwnie. Może dzięki temu uda jej się przebić do radia i poszerzyć grono swoich odbiorców.

 

Gdy Dorota Osińska odwiedzi Wrocław ponownie, z pewnością wybiorę się na jej koncert. To był naprawdę magiczny wieczór. Wszystkim tym, którzy zastanawiają się czy warto iść, gorąco polecam spotkanie z wokalistką. Tego wieczoru z pewnością będzie się dużo śmiać, zachwycać doskonałym wokalem, a przede wszystkim dobrze bawić.