Dział News Albumy Nowy singiel: Dorota Osińska - Jasna ciemna

Nowy singiel: Dorota Osińska – Jasna ciemna

Finalistka drugiej edycji programu The Voice of PolandDorota Osińska – zaprezentowała nowy singiel. Piosenka jest zapowiedzią kolejnej płyty artystki.

Utwór Jasna ciemna jest zapowiedzią czwartej solowej płyty Doroty Osińskiej, która szerszej publiczności dała się poznać za sprawą swojego udziału w drugiej edycji programu The Voice of Poland. Premiera singla oraz lyric video do niego odbyła się 11 maja 2018 roku.

Co o nowej piosence mówi sama artystka?

To jest piosenka mocno o mnie. Zresztą chyba wiele osób, będzie mogło pomyśleć, ze to jest o nich. Bo w wielu z nas drzemie coś takiego, że jesteśmy trochę jaśni, trochę ciemni, trochę pozytywni, trochę mroczni, trochę grzeczni, a czasem niegrzeczni. I to jest właśnie o tym, że bywam czasami pogubiona, a czasem nadto pewna siebie, w jednej sekundzie zrozpaczona, a w następnej szczęśliwa, i w refrenie pojawia się: „i jasną i ciemną kochaj mnie i pokonaj tę zmienność we mnie”. Nie umiem na razie pisać nie o sobie.

Poprzednia płyta Doroty Osińskiej, Teraz, ukazała się w 2013 roku. Dotarła do 39. miejsca Oficjalnej Listy Sprzedaży, a promowały ją takie single jak Szaleć czy To nie banał.

Popularne