AlbumyDział NewsPremierowe utwory

Dorota Osińska prezentuje nowy singiel

Finalistka drugiej edycji programu The Voice of PolandDorota Osińska – zaprezentowała nowy singiel. Piosenka jest zapowiedzią kolejnej płyty artystki.

Utwór Jasna ciemna jest zapowiedzią czwartej solowej płyty Doroty Osińskiej, która szerszej publiczności dała się poznać za sprawą swojego udziału w drugiej edycji programu The Voice of Poland. Premiera singla oraz lyric video do niego odbyła się 11 maja 2018 roku.

Co o nowej piosence mówi sama artystka?

To jest piosenka mocno o mnie. Zresztą chyba wiele osób, będzie mogło pomyśleć, ze to jest o nich. Bo w wielu z nas drzemie coś takiego, że jesteśmy trochę jaśni, trochę ciemni, trochę pozytywni, trochę mroczni, trochę grzeczni, a czasem niegrzeczni. I to jest właśnie o tym, że bywam czasami pogubiona, a czasem nadto pewna siebie, w jednej sekundzie zrozpaczona, a w następnej szczęśliwa, i w refrenie pojawia się: „i jasną i ciemną kochaj mnie i pokonaj tę zmienność we mnie”. Nie umiem na razie pisać nie o sobie.

Poprzednia płyta Doroty Osińskiej, Teraz, ukazała się w 2013 roku. Dotarła do 39. miejsca Oficjalnej Listy Sprzedaży, a promowały ją takie single jak Szaleć czy To nie banał.

Tags
Show More


Related Articles

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *