Dział News Doda wystąpi przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej w Lublinie

Doda wystąpi przy akompaniamencie orkiestry symfonicznej w Lublinie

Dorota Rabczewska wystartowała z najnowszym projektem muzycznym. Lada dzień na półki muzyczne trafi jej najnowszy album, a kilka dni później artystka wraz z orkiestrą symfoniczną zaprezentuje pochodzący z niego materiał przez lubelską publicznością. Poznajcie szczegóły wydarzenia na naszej stronie.

Koncert Doda Symfonicznie zaplanowany jest na niedzielę, 17 lutego 2019 roku w Filharmonii Lubelskiej, która mieści się przy ulicy Marii Curie-Skłodowskiej 5. Początek koncertu zaplanowany jest na godzinę 18:00. Bilety w cenie 60, 80, 100 zł można zakupić między innymi za pośrednictwem tej strony internetowej. Organizatorem wydarzenia jest Filharmonia Lubelska.

Zachęcamy także do zaznaczenia udziały w wydarzeniu na Facebooku.

Dokładnie 25 stycznia 2019 roku na półki sklepowe trafi najnowsze wydawnictwo muzyczne od Dody, które zostało zatytułowane po prostu Dorota. Album reprezentowany jest przez singiel Nie Wolno Płakać. Na płytę składają się covery utworów, które uwielbiała słuchać zmarła niedawno babcia wokalistki. Dlatego na krążku znajdziemy między innymi nowe aranżacje utworów Maryli Rodowicz czy Anny Marii Jopek.

W celu promowania wydawnictwa Doda rusza w trasę koncertową – Doda Symfonicznie, gdzie w akompaniamencie Orkiestry Symfonicznej im. H. Wieniawskiego w Lublinie i po dyrekcją Wojciecha Zielińskiego zaśpiewa materiał z najnowszego wydawnictwa.

Paweł Markiewiczhttp://allaboutmusic.pl
Student drugiego stopnia Dziennikarstwa i komunikacji społecznej w Lublinie. Miłośnik brytyjskiego, jak i polskiego rynku muzycznego. Swoją przyszłość wiąże z dziennikarstwem muzycznym.

Popularne